Adrem Invest a câștigat licitația pentru o nouă centrală termică
Ion Lungu, primarul municipiului Suceava, a anunțat astăzi într-o conferință de presă faptul că firma bucureșteană Adrem Invest SRL a câștigat licitația pentru proiectul la noua centrală termică ce va fi construită în Suceava.
![poza](/image.php?width=500&cropratio=10:6&image=/assets/media/hs65nj6xmwe0fl2wyn0i3qavqu2uceml.jpg)
Adrem Invest a câștigat licitația pentru o nouă centrală termică
Luni, 9 Mai 2011, directorul firmei Adrem Investa va fi prezent la Suceava pentru a semna contractul cu Primăria municipiului Suceava.- Bugetul pentru salubrizare este mai mic decat anul trecut
- Iulian Cimpoesu va fi noul prefect al judetului Suceava
- Sucevenii sunt indemnati sa foloseasca site-ul primariei pentru petitii sau taxe
- Cele o mie de tablete au ajuns la Suceava
- vezi toate stirile